AirSnore – działanie ustnika powstrzymującego chrapanie

AirSnore to innowacyjny ustnik, który likwiduje chrapanie i wszystkie dolegliwości z tym związane.

  • Utrzymuje drożność górnych dróg oddechowych
  • Eliminuje chrapanie
  • Zapobiega suchości w ustach podczas snu
  • Zapobiega zmęczeniu i bólom głowy
  • Łatwy sposób użycia (ustnik)

Ustnik wykonany jest z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Jego skład i kształt wymyślono na podstawie wieloletnich badań inżynierów biochemików. Ustnik jest niewielki i dopasowuje się do każdego rozmiaru szczęki.

Czy AirSnore naprawdę działa? – Recenzje

AirSnore utrzymuje szczękę we właściwej pozycji, nie powoduje bólu ani podrażnień.
Opinie lekarzy potwierdzają skuteczność działania ustnika także przy obturacyjnym bezdechu sennym. Specjaliści nie widzą żadnych przeciwwskazań do stosowania Air Snore.

Użytkownicy również chwalą zalety produktu. W komentarzach na forum klienci opisują swoje doświadczenia związane ze stosowaniem ustnika. Podkreślają brak odczuwania jakichkolwiek niekorzystnych efektów ubocznych. Ustnik nie powoduje dyskomfortu w ustach, jest idealnie dopasowany. Rezultaty można odczuć już pierwszej nocy.

Jak stosować i gdzie kupić?

Sposób użycia ustnika jest bardzo prosty. Aby osiągnąć optymalne efekty, wystarczy przed snem umieścić ustnik w jamie ustnej. Wcześniej należy zamoczyć ustnik w ciepłej wodzie. To zwiększy jego plastyczność i pozwoli na dokładne dopasowanie do kształtu szczęki.

Ustnika nie znajdziemy w aptece. Producent prowadzi sprzedaż produktu wyłącznie na swojej stronie internetowej. To daje gwarancję oryginalności produktu i dobrej ceny.