Bezpieczne powiększanie penisa z urządzeniem Gnetics Extender

Gnetics Extender jest urządzeniem przydatnym dla mężczyzn niezbyt hojnie obdarowanych przez naturę.

  • Pobudza do wzrostu – wydłuża i pogrubia penisa
  • Koryguje krzywizny prącia
  • Zwiększa ochotę na seks
  • Poprawia jakość doznań seksualnych,
  • Prosty sposób użycia

W skład Gnetics Extender wchodzi urządzenie do przedłużania, regulowane obręcze z wielofunkcyjnymi uchwytami z silikonu, umocowania przedłużacza oraz zegar cyfrowy, który kontroluje czas noszenia przedłużacza.

Dzięki wykorzystniu opatentowanej technologii Ergoturn® członek w czasie noszenia urządzenia jest ułożony w naturalnej pozycji i nie odczuwa bólu. Urządzenie może być noszone pod ubraniem nawet po kilka godzin dziennie.

Czy Gnetics Extender naprawdę działa? – recenzje

Podstawą działania urządzenia jest wykorzystanie zasady trakcji stosowanej w chirurgi plastycznej do rozrostu tkanek.
Pierwsze rezultaty są zauważalne już po miesiącu stosowania, ale doświadczenie pokazuje, że optymalny czas dla osiągnięcia maksymalnych efektów to pół roku.

Potwierdzają to opinie lekarzy seksuologów i urologów, którzy rekomendują urządzenie swoim pacjentom, jako alternatywę dla zabiegów chirurgicznego powiększania prącia.
W komentarzach na forum można znaleźć wiele ciepłych słów na temat urządzenia. Różnica w długości penisa przed i po kuracji wynosi od 3 do 7 cm, a w grubości od 1 do 1,5 cm.

Jak stosować i gdzie kupić?

Urządzenie nie powoduje żadnych efektów ubocznych – to tłumaczy brak przeciwwskazań do jego stosowania przez dorosłych mężczyzn, nawet tych w wieku 60-70 lat. Musi być jednak stosowane zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi w instrukcji na płycie CD.

Aby zapewnić dyskrecję i wygodę zakupu producent sprzedaje urządzenie wyłącznie na swojej stronie www. Cena jest adekwatna do jakości. Apteki nie są objęte dystrybucją.