Białe i zdrowe zęby z Alta White

Alta White to innowacyjny preparat, który służy do bezpiecznego wybielania zębów.
Usuwa trudne do usunięcia przebarwienia np. po kawie, papierosach, czy powstałe w wyniku złej higieny jamy ustnej. Osiągnięte rezultaty w postaci białych zębów nie dają żadnych skutków ubocznych i nie szkodzą dziąsłom.

  • Skutecznie usuwa płytkę nazębną, zapobiega powstaniu kamienia nazębnęgo
  • Wybiela i poleruje zęby
  • Może być stosowany przy zębach wrażliwych
  • Prosty sposób użycia (proszek + aplikatory)

W skład zestawu do wybielania wchodzi proszek wybielający oraz 24 waciki – aplikatory . Skład proszku wybielającego to między innymi gliceryna, mięta pieprzowa, magnez oraz wodorotlenek glinu.

Czy Alta White naprawdę działa? – recenzje

Preparat daje profesjonalne wyniki wybielania bez konieczności korzystania z drogich zabiegów w gabinetach stomatologicznych. Jest zalecany przez dentystów nie tylko w celach estetycznych, ale także dla korzyści zdrowotnych.

Opinie usatysfakcjonowanych klientów można poznać czytając komentarze na forach internetowych. Klienci są zdziwieni różnicą w kolorycie i ogólnej kondycji zębów przed i po kuracji. Piękne biało – perłowe zęby uzyskane po tygodniu stosowania Alta White pozwoliły im odzyskać pewność siebie i chętniej się uśmiechać.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie preparatu 2 razy dziennie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w ulotce. Przeciwwskazania dotyczą jedynie kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób stosujących aparaty ortodontyczne.

Doświadczenie uczy jak ważna jest ostrożność przy zakupie tej kategorii produktów. Dla bezpieczeństwa efektów – bez zagrożenia dla zdrowia i urody, a także dla dobrej ceny, należy kupować Alta White na oficjalnej stronie producenta. Dystrybucja nie obejmuje aptek, więc tam ich nie znajdziemy.