Black Mask – maseczka do głębokiego oczyszczania twarzy

Black Mask jest profesjonalną maseczką przeznaczoną dla osób, które nie radzą sobie z problemami skórnymi twarzy. Jest doskonale akceptowana przez wszystkie rodzaje skóry, jej stosowanie nie prowokuje efektów ubocznych.

  • Dokładnie oczyszcza pory, zwęża je i uniemożliwia powtórne ich zatykanie
  • Skutecznie usuwa trądzik i zaskórniaki
  • Odżywia skórę, niweluje efekt ,,świecącej skóry”
  • Wygładza zmarszczki, działa liftingująco
  • Wygodny sposób użycia (maseczka)

Unikalny skład maseczki został skomponowany z: węgla bambusowego, kiełków pszenicy, olejku grejpfrutowego i prowitaminy B5.

Czy Black Mask naprawdę działa – recenzje

W licznych komentarzach na forum można przeczytać opinie klientek zadowolonych z efektów zgodnych z obietnicami producenta. Na dowód tego do swoich komentarzy dołączają zdjęcia wykonane przed i po kuracji maseczką Black Mask.
Pozytywnie do maseczki odnoszą się także dermatolodzy, a przeprowadzone testy i próby kliniczne absolutnie potwierdziły jej skuteczność.

Jak stosować i gdzie kupić?

Maseczkę należy stosować 3 razy w tygodniu. Nałożyć solidną warstwę na problematyczne rejony twarzy, omijając okolice oczu, strefę włosów i miejsca podrażnione. Maseczka zaczyna wysychać nie tracąc elastyczności. Po 25 minutach można ją delikatnie ściągnąć, a pozostałości spłukać chłodną wodą.

Gdzie można znaleźć Black Mask? W aptece jej nie dostaniemy. Jest dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. To jego świadoma decyzja, która chroni użytkownika przed zakupem nieskutecznych i niebezpiecznych podróbek preparatu. Potwierdzają to klienci, których skusiła niższa cena, a efektem były przykre doświadczenia i wizyta u dermatologa.