Black Mask Plus – działanie maseczki oczyszczającej pory

Black Mask Plus jest maseczką, która oczyszcza skórę twarzy – skutecznie i głęboko. To maseczka typu peel-off – jest przeznaczona do cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.

  • Głęboko oczyszcza skórę twarzy
  • Eliminuje zaskórniki, oczyszcza pory
  • Intensywnie regeneruje i wygładza skórę twarzy
  • Wygodny sposób użycia (saszetki)

Maseczka zawiera w składzie: węgiel bambusowy, kaolin, neovitin z żeń-szenia. Taki skład zapewnia doskonałe efekty bez niepożądanych skutków ubocznych.

Czy Black Mask Plus naprawdę działa?- Recenzje

Wszystkie składniki tworzące formułę Black Masc Plus pielęgnują skórę, działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Zawierają antyoksydanty i opóźniają procesy starzenia się skóry.

O rezultatach działania maseczki wypowiadają się pochlebnie lekarze dermatolodzy. Opinie podkreślają brak jakichkolwiek reakcji alergicznych.

Pozytywne są także komentarze na forach internetowych, gdzie klientki opisują swoje doświadczenia w stosowaniu maski. Można także obejrzeć zdjęcia wykonane przed i po kuracji z zastosowaniem serii maseczek.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie czarnej maski 3 razy w tygodniu. Należy nałożyć grubą warstwę maseczki na skórę twarzy. Po 25 minutach delikatnie zdejmujemy, a resztki zmywamy delikatnie ciepłą wodą.

Nie znajdziemy maseczki w aptece. Aby kupić oryginalny produkt w dobrej cenie, należy dokonać zamówienia na stronie producenta.