BLISS HAIR – Balsam na poprawę kondycji włosów

Bliss Hair jest preparatem, który pozwala uporać się z najczęściej występującymi problemami włosów. Dotyczy to ich nadmiernego wypadania, przetłuszczania się i łupieżu.

  • Zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje wzrost nowych
  • Odbudowuje zniszczone włosy
  • Powstrzymuje przetłuszczanie się, likwiduje łupież
  • Odżywia i nawilża skórę głowy
  • Wygodny sposób użycia (balsam)

Na osiągane efekty mają wpływ składniki aktywne: kompleks Hotflux, oraz ekstrakty z roślin – rdestu wielokwiatowego, awokado, lucerny siewnej, wąkrotki azjatyckiej i ligustikum sichuan. Zawiera olejek z wiesiołka, pieprzu czarnego i liści laurowych.

Czy Bliss Hair naprawdę działa? – recenzje

W przypadku Bliss Hair opinie klientów są wyjątkowo zgodne z opiniami trychologów i stylistów. Komentarze na forach internetowych pełne są słów uznania dla wielofunkcyjnego działania preparatu. Rzadko który potrafi tak precyzyjnie pozbyć się łupieżu, przyspieszyć wzrost włosów i zapobiec ich przetłuszczaniu się. Nie występują żadne przeciwwskazania do jego stosowania przez kobiety i mężczyzn.

Jak stosować i gdzie kupić?

Rezultaty o których przekonuje producent są osiągalne jedynie w przypadku stosowania się do jego wskazówek. Wyniki są bowiem uzależnione od systematyczności i sposobu w jaki nakładamy preparat.

Balsam zaleca się stosować minimum 2-3 razy w tygodniu.
Po dokładnym umyciu i wysuszeniu włosów nakładamy Bliss Hair i delikatnie masujemy przez około 1-2 minuty. Preparat zostawiamy na włosach i nie spłukujemy.

Jeśli chcemy mieć pewność, że kupiliśmy oryginalny w składzie produkt, a jego stosowanie nie przyniesie żadnych efektów ubocznych powinniśmy kupić go na oficjalnej stronie producenta.
Doświadczenia klientów wskazują, że taki zakup gwarantuje także dobrą cenę produktu. Apteki nie są objęte dystrybucją.