Brain Pill – preparat zwiększający wydajność mózgu

Brain Pill to innowacyjny suplement diety, który doskonali funkcjonowanie mózgu. Zwiększa zdolności intelektualne, dostarcza mózgowi niezbędnych składników odżywczych i chroni mózg przed starzeniem się.

  • Zwiększa dopływ krwi do mózgu, działa antyoksydacyjnie
  • Wpływa na funkcje poznawcze mózgu
  • Poprawia pamięć krótkotrwałą i koncentrację
  • Wygodny sposób użycia (kapsułki)

W skład preparatu wchodzą: cognizin, synapsa, huperzia serrata, winpocetyna, gingko biloba, fosfatydyloseryna, DHA, witamina B6 i B12, l-tyrozyna, l-teanina, kwas foliowy i pantotenowy.
Naturalny skład preparatu sprawia, że nie występują skutki uboczne i brak przeciwwskazań do stosowania preparatu.

Czy Brain Pill naprawdę działa? – recenzje

Rezultatem działania Brain Pill jest zwiększenie produkcji neuroprzekaźników, które umożliwiają porozumiewanie się komórek nerwowych mózgu. Utrzymuje mózg w doskonałej formie i pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał umysłowy.
Opinie lekarzy neurochirurgów potwierdzają, że Brain Pill wzmacnia funkcje poznawcze mózgu i wykazuje działanie ochronne.

Pozytywnie wypowiadają się także użytkownicy, którzy na sobie sprawdzili różnicę w efektywności funkcjonowania mózgu przed i po zastosowaniu preparatu. Swoje doświadczenia opisują w komentarzach na forum.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie 1 kapsułki dziennie przez okres 1-3 miesięcy. Do zakupu preparatu nie potrzeba recepty, nie znajdziemy więc Brain Pill w aptece. Najbezpieczniejszy produkt w dobrej cenie kupimy jedynie na oficjalnej stronie producenta.