Bust Size – krem zwiększający rozmiar piersi

Bust Size jest preparatem dla wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wielkości swoich piersi. Produkt zwiększ rozmiar biustu. Naturalny skład gwarantuje bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.

  • Podnosi biust do góry
  • Wyraźnie zwiększa rozmiar piersi
  • Minimalizuje rozstępy na piersiach
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Wyjątkowe efekty zapewnia precyzyjna kompozycja aktywnych składników: Deoksimiroestrol, wyciąg z Pueraria Mirifica (Kwao Krun) oraz esencja różana.

Czy Bust Size naprawdę działa? – Recenzje

Hormony roślinne są podobne do estrogenu i umożliwiają rozwój gruczołów sutkowych. To wpływa na powiększenie i odmłodzenie piersi.

Systematyczne używanie kremu przynosi pierwsze rezultaty już po dwóch tygodniach stosowania.
Potwierdzają to opinie klientek w komentarzach na forum. Część użytkowniczek uważa, że efekty stosowania kremu można porównać do wyników zabiegu chirurgii plastycznej. Na dowód tego dołączają zdjęcia zrobione przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Krem należy stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Na oczyszczoną skórę piersi wystarczy nałożyć niewielką ilość kremu i masować 5-10 minut kolistymi ruchami. Doświadczenie użytkowniczek wskazuje, że kuracja powinna trwać minimum miesiąc.

Ponieważ Bust Size jest dostępny tylko na oficjalnej stronie producenta, nie znajdziemy go w aptece. Cena jest odpowiednia do jakości kremu.