Bustural – skuteczność kremu do powiększenia biustu

Bustural jest kremem dedykowanym wszystkim kobietom niezadowolonym z rozmiaru swoich piersi i które chcą je powiększyć w naturalny, bezpieczny sposób.

Bustural jest kompozycją olejku pomarańczowego (citrus aurantium dulcis), olejku z pestek winogron (vitis vinifera) oraz roztworu Volufiline TM z sarsasapogeniną. Aktywny skład kremu umożliwia stymulację produkcji molekułów tłuszczu (lipidów) w tkance łącznej piersi.

  • Skutecznie zwiększa rozmiar piersiowej
  • Piersi nabierają krągłego kształtu, stają się jędrne i podniesione do góry
  • Skóra na biuście robi się gładka, napięta i odmłodzona
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Czy Bustural naprawdę działa? – recenzje

Badania kliniczne udowodniły, że sarsasapogenina – kluczowy składnik kremu – jest w stanie przynieść efekty powiększenia porównywalne z operacjami plastycznymi.
Jednak nic tak nie przekonuje kobiet, jak opinie klientek w komentarzach na forum, a szczególnie zdjęcia piersi przed i po kuracji Busturalem.

Jak stosować i gdzie kupić?

Krem nakładamy 2 razy dziennie na czystą i zwilżoną skórę piersi.
Każdą z piersi masujemy bardzo delikatnie przez około 5-10 minut, aż preparat zupełnie się wchłonie. Wtedy wykonujemy dodatkowy masaż obu piersi zataczając niewielkie kółka palcami.
Użytkowniczki, które mają doświadczenie w stosowaniu kremu twierdzą, że pierwsze rezultaty są widoczne po 2-4 tygodniach systematycznej aplikacji.

W celu zapewnienia dyskrecji i komfortu zakupu, producent podjął decyzję o sprzedaży kremu wyłącznie na swojej stronie internetowej. Gwarantuje doskonałą cenę i efekty bez skutków ubocznych. Kremu nie znajdziemy w aptece.