Chocolate Slim – odchudzający preparat z czekoladą

Chocolate Slim jest suplementem diety, godnym polecenia wszystkim, którzy chcą zmierzyć się z nadwagą w zdrowy i bezpieczny sposób. Gwarantuje brak niepożądanych efektów ubocznych i przeciwwskazań do stosowania.

  • Wspomaga metabolizm
  • Uniemożliwia odkładanie się tkanki tłuszczowej
  • Obniża łaknienie
  • Daje zastrzyk energii, poprawia nastrój
  • Wspomaga układ odpornościowy
  • Wygodne dawkowanie (proszek do mlecznego koktajlu)

Swoją efektywność zawdzięcza składowi : ziarnom kakao, zielonej kawie, jagodom goji i acai, ziarnom chia i ekstraktowi z lakownicy żółtawej. Nie zawiera żadnych komponentów syntetycznych ani modyfikowanych genetycznie.

Czy Chocolate Slim naprawdę działa? – recenzje

Jak twierdzą użytkownicy suplementu, a także eksperci w dziedzinie odchudzania – Chocolate Slim to prawdziwy przewrót w kategorii produktów do obniżania wagi.

Lekarze w swoich opiniach zwracają uwagę na efekty w postaci normalizacji metabolizmu tłuszczów i obniżenia poziomu cholesterolu.

Użytkownicy w komentarzach na forum doceniają uczucie sytości wspaniałego samopoczucia. jakie towarzyszy kuracji Chocolate Slim. To z pewnością rezultat działania kakao i uwalniania endorfin.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca przygotowanie 2 razy dziennie – zamiast posiłku – koktajlu z użyciem 2 łyżeczek (dla mężczyzn -3 ) proszku rozpuszczonego w 250 ml mleka. Jedną dawkę spożywamy rano, drugą w ciągu dnia, zastępując dowolny posiłek.

Bazując na doświadczeniach użytkowników producent zdecydował o sprzedaży produktu jedynie na swojej stronie internetowej. Gwarantuje najwyższą jakość i sensowną cenę. Apteki nie są objęte dystrybucją.