Cistus plus – wsparcie dla układu immunologicznego

Cistus plus jest suplementem diety, który wzmacnia układ odpornościowy człowieka. Nie tylko chroni przed zagrożeniem ze strony wolnych rodników – wykazując silne działanie antyoksydacyjne, ale także:

  • Pomaga zwalczyć drobnoustroje i wirusy
  • Oczyszcza organizm z toksyn
  • Daje zastrzyk energii
  • Wygodne dawkowanie (kapsułki)

Oprócz wyciągu z czystka, który jest najważniejszym składnikiem suplementu, w jego skład wchodzą: witaminy C i D3, ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy i nasion granatu, cynk i rutyna.

Wyłącznie naturalny skład i idealne proporcje składników gwarantują brak niepożądanych efektów ubocznych, a tym samym brak przeciwwskazań do stosowania formuły .

Czy Cistus plus naprawdę działa – recenzje

Efekty uzyskane działaniem preparatu potwierdzają testy i badania przeprowadzone przed wprowadzeniem produktu na rynek.

Rezultatów dowodzą także opinie lekarzy, którzy doceniają działania antybakteryjne i antwirusowe preparatu.

A klienci w komentarzach na blogach podkreślają pozytywny wpływ na poprawę samopoczucia, relaks i wyciszenie jakie zapewnia regularne stosowanie Cistus plus.

Jak stosować i gdzie kupić?

Dawkowanie zgodne z zaleceniami producenta to najlepsza gwarancja skutecznego działania kapsułek. Zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie, spożywane na pół godziny przed posiłkiem i popijane minimum dwoma szklankami wody.

Doświadczenia klientów wskazują, że jedynym, godnym zaufania miejscem, gdzie można kupić Cistus plus w dobrej cenie jest oficjalna strona producenta. Oryginalnego produktu nie znajdziemy w aptece ani w sklepach z suplementami.