Clearpores – działanie zestawu do leczenia trądziku

ClearPores to innowacyjna 3-stopniowa formuła do leczenia trądziku, która składa się z ziołowego suplementu, płynu do mycia twarzy i kremu ochronnego. Preparat nie wysusza skóry, znikają podrażnienia, a skóra odzyskuje gładkość.

  • Zwalcza trądzik i blokuje pojawianie się nowych wyprysków
  • Zmniejsza obrzęki i zaczerwienienia
  • Skóra jest nawilżona, promienna i świeża
  • Wygodny sposób użycia (kapsułki + płyn +krem )

Skład suplementu tworzą aktywne ekstrakty otrzymane z ziół: korzeń mniszka, aloe vera, echinacea purpurea, korzeń łopianu, kończyna czerwona, sarsaparilla, korzeń lukrecji, cayenne i inne.

Czy ClearPores naprawdę działa? – Recenzje

Idealne połączenie trzech produktow do zewnętrznej i wewnętrznej pielęgnacji skóry daje imponujące wyniki w leczeniu trądziku.
Płyn do mycia skutecznie odblokowuje pory, czyści je dogłębnie i zwalcza bakterie, krem nawilża i ochrania skórę a suplement leczy przyczyny trądziku od wewnątrz.

Potwierdzają to w swoich opiniach lekarze, podkreślają brak skutków ubocznych i przeciwwskazań do stosowania formuły. Wyjątek stanowią kobiety w ciąży.
Również klienci, którzy stosowali już ClearPores gorąco go polecają w komentarzach na forum.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek ziołowego suplementu dziennie o dowolnej porze. Płyn do mycia twarzy stosować rano i wieczorem przez 2-3 minuty po czym spłukać zimną wodą. Po 5 minutach nałożyć na twarz krem ochronny ClearPores.

ClearPores nie znajdziemy w aptece. Jest dostępny wyłącznie na stronie producenta. Producent gwarantuje także dobrą cenę.