DentaBlack – silnie wybielająca pasta do zębów

DentaBlack to intensywnie wybielająca pasta do zębów przeznaczona dla osób szczególnie dbających o higienę jamy ustnej i biel zębów.

  • Usuwa przebarwienia i osady na zębach
  • Wybiela zęby, zapobiega demineralizacji zębów
  • Wzmacnia szkliwo i szyjki zębowe
  • Likwiduje przykry zapach z ust
  • Zapewnia równowagę kwasowo-zasadową w jamie ustnej
  • Łatwy sposób użycia (pasta)

Wszystkie składniki pasty mają silne, ale bezpieczne działanie, stosowanie pasty nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie istnieją żadne przeciwwskazania do stosowania DentaBlack przez dorosłe osoby.

Do składu należy węgiel aktywowany, używany od czasów starożytnych do wybielania zębów, a także żel krzemionkowy i węglan wapnia.

Czy DentaBlack naprawdę działa? – recenzje

Rezultaty osiągnięte dzięki DentaBlack mogą śmiało konkurować z efektami uzyskiwanymi w czasie profesjonalnych zabiegów w gabinetach stomatologicznych. Potwierdzają to także pozytywne komentarze pojawiające się na forach internetowych. Klienci opisują swoje doświadczenia, chwaląc się zdjęciami ,,przed i po” kuracji.
Pasta została także zaakceptowana przez opinię lekarską – specjaliści zalecają stosowanie DentaBlack swoim pacjentom (eliminuje choroby dziąseł i próchnicę zębów).

Jak stosować i gdzie kupić?

Pastę DentaBlack należy używać do codziennej higieny jamy ustnej i zębów przez okres dwóch tygodni. Po wyszczotkowaniu zębów nałożyć na zęby pastę i trzymać 25-35 minut. Następnie wypluć pastę – nie połykać!

Nie musimy posiadać recepty, aby zakupić DentaBlack, nie znajdziemy jej więc w aptece.
Pasta jest dostępna wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy w dogodnej chwili zrobić zamówienie online. Otrzymamy sprawdzony produkt w rozsądnej cenie, a także zadowalające efekty w postaci śnieżnobiałych i zdrowych zębów.