Dermefface FX7 – krem niwelujący blizny

Dermefface FX7 jest nowoczesnym kremem, który pozwala skutecznie i szybko pozbyć się nieestetycznych i krępujących blizn. Dotyczy to blizn po różnych urazach, zabiegach operacyjnych, a także blizn po trądziku czy ospie wietrznej. Krem jest alternatywą dla zabiegów chirurgii laserowej i zastrzyków sterydowych.

  • Spłaszcza i wygładza blizny
  • Rozjaśnia przebarwienia skóry na bliznach
  • Zmniejsza łuszczenie i swędzenie blizn
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Skład kremu opracowano na podstawie długoletnich badań i testów. To przede wszystkim składniki aktywne (7), substancje nawilżające (5) i przeciwutleniacze (10). Efekt minimalizowania blizn osiąga się bez niepożądanych skutków ubocznych, opinie lekarzy potwierdzają brak przeciwwskazań do stosowania kremu.

Czy Dermefface naprawdę działa? – recenzje

Aktywna formuła kremu umożliwia utrzymanie odpowiedniego poziomu kolagenu w skórze i pojawienie się nowej, zdrowej skóry w miejscu blizn. W przypadku starszych blizn następuje znaczne zmniejszenie ich widoczności.

Osiągnięte rezultaty bardzo pozytywnie oceniają użytkownicy kremu. Opisują swoje doświadczenia w komentarzach na forach internetowych i uzupełniają je często zdjęciami wyleczonej skóry.

Jak stosować i gdzie kupić?

Wystarczy dwa razy dziennie posmarować zmienione miejsca kremem Dermafface, a już po miesiącu stosowania zauważymy kolosalną różnicę w wyglądzie skóry przed i po kuracji. Przy drobnych powierzchniowych bliznach wystarczy 3-4 miesięczna kuracja, a przy większych – należy stosować krem około 6 miesięcy.

Nie musimy szukać kremu w aptece, do jego zakupu nie jest wymagana recepta. Najwyższą jakość kremu oferuje producent na swojej stronie internetowej. Gwarantuje też dobrą cenę.