Electricity Saving Box – opinie o urządzeniu do oszczędzania energii

Electricity Saving Box jest specjalistycznym urządzeniem, które umożliwia oszczędzanie energii w standardowej sieci elektrycznej.

  • Zmniejsza zużycie prądu elektrycznego
  • Obniża poziom promieniowania elektromagnetycznego
  • Wydłuża czas sprawności sprzętu elektrycznego
  • Prosty sposób użycia

Electricity Saving Box to urządzenie o rozmiarach 12x7x4 cm. Najwyższe obciążenie to 5 – 19 kW.

Czy Electricity Saving Box naprawdę działa? – Recenzje

W skład energii pobieranej z sieci wchodzi bezużyteczna energia reaktywna, która dodatkowo obciąża sieć. Electricity Saving Box minimalizuje pobór energii reaktywnej. Rezultaty oszczędzania są uzależnione od rodzaju używanego sprzętu elektrycznego.

Użytkownicy, którzy opierają się na własnych doświadczeniach dowodzą, że oszczędzają średnio 35 – 50 % energii. Komentarze na forum i opinie klientów potwierdzają skuteczność urządzenia. Maksymalne oszczędności przynoszą pralki, klimatyzatory i komputery. Wystarczy porównać rachunki przed i po zamontowaniu urządzenia.

Jak stosować i gdzie kupić?

Stosowanie urządzenia jest proste. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego.
Trzeba jedynie pamiętać, aby nie używać urządzenia tam, gdzie wilgotność powietrza przewyższa 85%. Jedno urządzenie wystarcza na cały dom.

Na rynku pojawiły się podróbki urządzenia, których stosowanie może przynieść nieprzewidziane skutki uboczne. Aby temu zapobiec producent zdecydował o sprzedaży urządzenia tylko na swojej stronie. To gwarantuje dobrą cenę i pewność efektów.