Eyelash Star – opinie o serum do wydłużania i pogrubiania rzęs

Eyelash Star to innowacyjne serum, które może skutecznie i w ekspresowym tempie pomóc posiadaczom bardzo krótkich i rzadkich rzęs, nie dodających urody ich twarzom.

  • Umożliwia zagęszczenie i wydłużenie rzęs
  • Poprawia kondycję rzęs, zapobiega ich wypadaniu
  • Pielęgnuje skórę wzdłuż linii rzęs
  • Wygodny sposób użycia (serum w formie eyelinera)

W skład serum wchodzą: ekstrakty z nasion isatis tinctoria i nigella sativa, ekstrakt z liści biota orientalis, wyciąg z korzenia multiflorum polygonum, oraz ekstrakty z corallina officinalis i chebula terminalia. Formuła jest owocem wieloletnich badań i testów dermatologicznych, które pozwoliły tak dobrać naturalne składniki, aby – bez efektów ubocznych – maksymalnie wydłużały i pogrubiały rzęsy. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania serum jest wiek poniżej 18 lat i uczulenie na którykolwiek ze składników.

Czy Eyelash Star naprawdę działa? – recenzje

Dzięki stosowaniu Eyelash Star naturalne rzęsy stają się grubsze i dłuższe, a cała oprawa oczu ciemniejsza i bardziej widoczna. Zadowolenie z takich efektów wyrażają w komentarzach na forum użytkowniczki, a także użytkownicy, bardzo często zaskoczeni spektakularnymi rezultatami.

W opinii klientów, potwierdzonych doświadczeniami, to jedyna rozsądna alternatywa dla kosztownych i czasochłonnych zabiegów wydłużania rzęs w gabinetach kosmetycznych.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aplikacja Eyelash Star polega na nałożeniu serum wzdłuż zewnętrznej linii rzęs. Najkorzystniej jest robić to wieczorem, po dokładnym demakijażu oczu, wówczas pierwsze efekty zauważalne są już po tygodniu stosowania serum.

Właściwym miejscem do zakupu zestawu Eyelash Star jest oficjalna strona producenta, która daje gwarancję idealnej jakości produktu i odpowiedniej ceny. Nie znajdziemy zestawu w aptece.