Eyelasticity – przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Eyelasticity to specjalistyczny krem do pielęgnacji zniszczonej skóry wokół oczu. Specjalny skład kremu umożliwia zwiększenie naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, które mają ścisły związek z kondycją skóry wokół oczu.

  • Wygładza i nawilża skórę wokół oczu
  • Likwiduje cienie i opuchliznę pod oczami
  • Redukuje zmarszczki mimiczne
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Nie stwierdzono dotychczas żadnego przypadku pojawienia się efektów ubocznych, nie występują też przeciwwskazania do stosowania kremu. To zasługa wielokrotnie testowanych, naturalnych składników. Skład kremu stanowią substancje aktywne: Eyeseryl® , Syn® -ake, Regu® -age i ProCollONe+ oraz ekstrakty roślinne ( m.in. aloes, soja, zielona herbata, borówka, sosna morska i ginkgo biloba).

Czy Eyelasticity naprawdę działa? – Recenzje

Opinie zarówno lekarzy jak i klientek zgodnie potwierdzają, że efekty działania kremu są porównywalne z zastrzykami botoxu. Doświadczenie uczy, że to o wiele tańsza, bezpieczniejsza i mniej bolesna alternatywa.

Zdjęcia wykonane przed i po kuracji Eyelasticity i prezentowane w komentarzach na blogach również nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

Jak stosować i gdzie kupić?

Najlepsze rezultaty daje stosowanie kremu dwa razy dziennie. Należy to zrobić rano i wieczorem po dokładnym demakijażu oczu. Nałożyć niewielką ilość kremu na skórę wokół oczu i bardzo delikatnie masować, aż do całkowitego wchłonięcia.

Najwyższą jakość, sprawdzony skład i dobrą cenę gwarantuje wyłącznie zakup produktu na oficjalnej stronie producenta. Kremu nie znajdziemy w aptece.