Female RX Plus – większa ochota na seks u kobiet

Female RX Plus jest suplementem diety w formie kropli, który wspiera kobiety z bardzo niskim poziomem libido i niewielkim apetytem na zbliżenia intymne.

  • Zapewnia silne pobudzenie seksualne i ochotę na seks
  • Zwiększa wrażliwość na dotyk
  • Gwarantuje intensywne orgazmy
  • Wygodne dawkowanie (krople)

W składzie preparatu znaczącą rolę odgrywają specjalnie wyselekcjonowane rośliny lecznicze, od wieków stosowane w medycynie ludowej do zwiększania wrażliwości kobiet na bodźce seksualne. To: clavo huasca (tynanthus panurensis), macuna i maca.

W opinii współczesnych lekarzy to całkowicie bezpieczne komponenty, więc efekty jakie przynosi preparat nie są okupione niepożądanymi skutkami ubocznymi. Lekarze nie widzą przeciwwskazań do ich stosowania przez dorosłe i zdrowe kobiety. Jedynie kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy Female RX naprawdę działa? – recenzje

Dzięki stosowaniu preparatu w formie kropli – absorbcja wszystkich składników odżywczych jest błyskawiczna, a to przekłada się na natychmiastowe rezultaty.

Efekty jakie przynosi Female RX Plus zostały docenione przez kobiety, a także ich partnerów seksualnych, o czym dużo piszą w komentarzach na forach internetowych. Mężczyzn zaskakuje i zachwyca różnica w jakości seksualnych zachowań partnerek przed i po suplementacji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się wymieszanie ze szklanką soku lub coli 1/3 buteleczki Female RX Plus . Taką mieszankę najlepiej wypić około 10 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej.

Aby zapewnić kobietom pełną dyskrecję przy kupowaniu preparatu, producent zarządził sprzedaż tylko i wyłącznie poprzez swoją stronę internetową. Doświadczenie pokazuje, że dzięki temu klientki zyskują wygodę zakupów, sprawdzony towar najwyższej jakości, doskonałą cenę i pewność rezultatów. Kropli nie znajdziemy w aptece.