Fibre select – preparat na oczyszczanie organizmu z toksyn

Fibre Select jest preparatem, który pozwala na kompleksowe oczyszczenie organizmu z toksycznych substancji. Dzięki wysokiej zawartości kilku rodzajów błonnika suplement diety wspomaga odchudzanie, a także:

  • Poprawia stan skóry, włosów i paznokci
  • Usuwa przyczyny zaparć i wzdęć
  • Opóźnia starzenie się organizmu
  • Wygodne dawkowanie (saszetki)

Idealnie skomponowana formuła przynosi szybkie rezultaty bez niepożądanych efektów ubocznych. W skład proszku wchodzą: błonnik jabłkowy mikronizowany, błonnik lniany mikronizowany, inulina z korzenia cykorii, oligofruktoza z korzenia cykorii, łupina nasienna babki jajowatej i guma guar.

Czy Fibre Select naprawdę działa? – Recenzje

Preparat cieszy się pozytywnymi opiniami lekarzy i dietetyków, którzy nie widzą przeciwwskazań do jego stosowania. Podkreślają kompleksowe działanie formuły na cały układ pokarmowy, obniżenie poziomu cukru i cholesterolu oraz utrzymanie właściwego PH.

Dla klientek ważne są również efekty w postaci płaskiego brzucha i wspaniałej cery, a dla mężczyzn znaczne podniesienie libido.
W komentarzach na forum klienci często opisują doświadczenia i sukcesy jakie osiągnęli dzięki Fibre Select.

Jak stosować i gdzie kupić?

Produkt należy przyjmować 3 razy dziennie w dawkach po 5g. Rozpuścić w dowolnym płynie i wypić.
Producent gwarantuje kolosalną różnicę w samopoczuciu przed i po suplementacji. Aby to umożliwić zdecydował o sprzedaży preparatu wyłącznie na stronie internetowej, gdzie w cenie, która jest warta jakości, można otrzymać oryginalny produkt. Nie znajdziemy produktu w aptece.