Foliactive Laser – laserowy grzebień blokujący wypadanie włosów

Foliactive Laser jest nowoczesnym grzebieniem, który zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje wzrost nowych. Działanie grzebienia oparte jest na technologii Vibratonic® o niskiej częstotliwości drgań oraz systemie światła laserowego. Technologia ta polega na wibracyjnym masażu głowy, który stymuluje krążenie, a laser wzmacnia mieszki włosowe i wpływa na wzrost nowych

  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Przyspiesza wzrost nowych włosów
  • Odżywia i regeneruje włosy
  • Prosty sposób użycia (laserowy grzebień)

Promienie laserowe rozszerzają naczynia krwionośne głowy, zwiększają przepływ krwi z tlenem i substancjami odżywczymi do skóry głowy. Nie powodują efektów ubocznych, nie ma więc przeciwwskazań do stosowania grzebienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa Unii Europejskiej.
W skład zestawu wchodzi: grzebień laserowy, wymienne grzebienie o różnej gęstości i zasilacz.

Czy Foliactive Laser naprawdę działa? – recenzje

Rezultaty osiągane dzięki Foliactive Laser zostały docenione przez klientów. Opisy ich doświadczeń można znaleźć w komentarzach na forum. Można tam zobaczyć również zdjęcia przed i po zastosowaniu grzebienia, które są najbardziej wiarygodnym dowodem na jego skuteczność.

Jak stosować i gdzie kupić?

Należy stosować grzebień co najmniej 3 razy w tygodniu przez około 15 minut..
Użytkowanie grzebienia laserowego zostało znacznie ułatwione dzięki zastosowaniu systemu ładowania USB.

Laserowy grzebień jest dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, nie znajdziemy go w aptece. Producent gwarantuje najwyższą jakość i przystępną cenę. To dzięki często oferowanym darmowym pakietom bonusowym, w skład których wchodzą tabletki i balsam wzmacniający włosy, a także poradnik o pielęgnacji włosów. Producent oferuje także wysokie, 35% rabaty.