FulFix – innowacyjne serum na wypadanie włosów

FulFix to lecznicze serum do włosów dedykowane wszystkim, którzy zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz tym, których włosy są słabe i zniszczone.

  • Powstrzymuje wypadanie włosów
  • Stymuluje porost nowych włosów, przyspiesza tempo ich wzrostu
  • Zapobiega siwieniu, pozwala odzyskać naturalny kolor włosów
  • Głęboko odżywia i regeneruje włosy
  • Wygodny sposób użycia (płyn w sprayu)

W składzie preparatu znajdziemy ekstrakty bardzo rzadkich ziół: centella asiatica, falliopia multiflora, serenoa repens, żeń-szeń syberyjski, ginkgo biloba, urtica dioica, a także magnez, nasiona winogron i kreatynę. Taki skład daje pewność, że po zastosowaniu serum nie pojawią się niepożądane efekty uboczne. Nie ma również przeciwwskazań do jego stosowania.

Czy FulFix naprawdę działa? – recenzje

Serum FulFix powstało w oparciu o wyniki 20 letnich badań naukowych, a użyte składniki były od wieków stosowane w medycynie chińskiej, indiańskiej i ajurwedyjskiej.

Na blogach i forach internetowych można znaleźć mnóstwo przychylnych komentarzy klientów zadowolonych z odzyskania bujnej czupryny. Klienci chwalą się zdjęciami wykonanymi przed i po kuracji.

Pozytywnie opinie o serum mają także doświadczeni lekarze trycholodzy, polecający je swoim pacjentom.

Jak stosować i gdzie kupić?

W celu osiągnięcia szybkich efektów producent zaleca stosowanie serum dwa razy w tygodniu. Należy umyć włosy i wilgotne spryskać 10-15 razy sprayem. Wskazany jest delikatny masaż skóry głowy. Serum nie należy spłukiwać.

Gdzie można znaleźć oryginalny preparat? Jedynie na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Otrzymamy produkt o sprawdzonym składzie, w atrakcyjnej cenie a także pewność rezultatów.