Gen F20 Plus – suplement diety przeciw starzeniu się organizmu

Gen F20 Plus jest preparatem, który dzięki zwiększeniu produkcji hormonu wzrostu HGH w organizmie pozwala odmłodzić ciało i umysł, odzyskać zdrowie i wigor młodzieńczych lat.

Proces ten odbywa się w szybki i bezpieczny sposób bez efektów ubocznych. Nie występują żadne przeciwwskazania do stosowania preparatu, który umożliwia:

  • Odzyskanie młodego wyglądu, zwiększenie napięcia mięśni
  • Szybszą przemianę materii, redukcję tkanki tłuszczowej
  • Zwiększenie energii i podniesienie libido
  • Wzmocnienie systemu odpornościowego
  • Prosty sposób dawkowania (kapsułki + spray)

Formuła składa się z kapsułek i aerozolu doustnego.
W składzie kapsułek występuje 16 składników o silnym działaniu antystarzeniowym, między innymi: l-arginina, l-glutamina, l-glicyna, l-lizyna, l-tyrozyna, korzeń astragalusa, aksamit z poroża jelenia, siara, l-walina, GTF chrom i fosfatydylocholina.
Skład aerozolu to aminokwasy i inne komponenty pochodzenia roślinnego.

Czy Gen F20 Plus naprawdę działa? – Recenzje

Opinie lekarzy medycyny anti – aging potwierdzają, że kuracja Genem F20 Plus to jedyny zabieg tej kategorii , który naprawdę może cofnąć zegar biologiczny.
Zadowoleni klienci w komentarzach na forum zwracają uwagę na rezultaty w postaci zdrowego snu, lepszego nastroju i większej ochoty na seks.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aby wyglądać i czuć się młodziej wystarczy stosowanie 2 kapsułek 2 razy dziennie i doustnie 6 dawek dziennie sprayu.
Doświadczenia klientów uczą, że prawdziwe efekty daje jedynie produkt zakupiony na stronie producenta. To także gwarancja dobrej ceny. Nie znajdziemy preparatu w aptece.