GenFX – preparat zatrzymujący efekty starzenia

GenFX jest produktem, który pozwala dojrzałym osobom poczuć się i wyglądać lepiej, niż wskazuje na to ich wiek. Umożliwia zwiększenie w naturalny sposób produkcji hormonu wzrostu (HGH) i nie powoduje przy tym żadnych efektów ubocznych. Nie występują więc przeciwwskazania do jego stosowania.

Większy poziom HGH umożliwia :

  • Odwrócenie oznak starzenia się organizmu
  • Podniesienie poziomu energii i wydajności seksualnej
  • Zwiększenie masy mięśniowej
  • Sprawniejsze funkcjonowanie mózgu
  • Wygodne dawkowanie (tabletki)

W skład preparatu wchodzą: aminokwasy (l-izyna, l-arginina, l-ornityna, l-glutamina, fosolipidy roślinne i fitosterole. Zmniejszają poziom cholesterolu, wzmacniają pamięć i funkcje poznawcze mózgu.

Czy GenFX naprawdę działa? – Recenzje

Efektem stosowania formuły jest wyrównanie straty aminokwasów, która postępuje z wiekiem, a bez których organizm zaczyna się starzeć.

Opinie klientów w komentarzach na forum są pełne uznania dla sposobu w jaki preparat rewitalizuje organizm i odmładza go w widoczny sposób.

Skuteczność rezultatów potwierdzają także liczne doświadczenia i testy kliniczne. Wykazują one ścisły związek między zwiększeniem poziomu hormonu wzrostu a syntezą białek mięśniowych i poprawą wzroku.

Jak stosować i gdzie kupić?

Suplementacja musi być zgodna z zaleceniami zawartymi w ulotce informacyjnej producenta.

Najbezpieczniejszą formą zakupu suplementu diety jest zakup na stronie internetowej producenta. To także gwarancja doskonałej ceny uzależnionej od rodzaju wybranego pakietu. Produktu nie znajdziemy w aptece.