Green Magma Forte – zielony jęczmień na detoksykację i odchudzanie

Green Magma Forte to suplement diety polecany każdemu, kto chce usunąć z organizmu toksyny, odzyskać szczupłą sylwetkę i zachować młody wygląd. Dzięki potasowi i witaminom z grupy B wspomaga spalanie tłuszczów i węglowodanów, a błonnik zapewnia uczucie sytości

  • Pozwala obniżyć wagę ciała
  • Usuwa wolne rodniki, wspiera wątrobę
  • Utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową
  • Zwalcza stres i zmęczenie
  • Wygodny sposób użycia (kapsułki)

Każda kapsułka zawiera w swoim składzie 220 mg czystego ekstraktu z zielonego jęczmienia. Zawarty w preparacie chlorofil odkwasza organizm, a duża zawartość wapnia chroni przed osteoporozą. Długiej listy korzyści dopełniają działania antynowotworowe i przeciwmiażdżycowe preparatu.

Nie stwierdzono żadnego przypadku wystąpienia efektów ubocznych, nie ma też przeciwwskazań do stosowania suplementu diety. Wyjątek stanowią kobiety w ciąży, karmiące piersią i osoby niepełnoletnie.

Czy Green Magma Forte naprawdę działa? – recenzje

Pozytywne opinie klientów w komentarzach na blogach są często zaopatrzone w zdjęcia wykonane przed i po kuracji. Opinie dotyczą sporej utraty wagi, doskonałej kondycji skóry, a także znacznej poprawy pamięci.

Z kolei lekarze, na bazie swoich doświadczeń, podkreślają efekty zwiększenia odporności na infekcje oraz poprawę funkcjonowania wątroby i dróg żółciowych.
A jedni i drudzy zwracają uwagę na zwyżkę energii i poprawę nastroju wśród użytkowników.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca przyjmowanie 2 razy dziennie po 2 kapsułki.
Ponieważ produkt jest dostępny tylko na stronie producenta – nie znajdziemy go w aptece. Wynika to z troski producenta o zapewnienie klientowi oryginalnego produktu w dobrej cenie.