Headache EX – plastry na migrenowe bóle głowy

Headache EX to innowacyjne plastry dedykowane osobom cierpiącym na permanentne bóle głowy i migreny. Osobom, które nie chcą przyjmować środków przeciwbólowych – często nieobojętnych dla zdrowia. System transdermalny zapewnia szybkie efekty, bez skutków ubocznych dla układu trawienia i bez przeciwwskazań.

  • Uśmierza bóle migrenowe oraz bóle głowy różnego pochodzenia
  • Zwiększa poziom serotoniny – hormonu szczęścia
  • Zmniejsza nerwowość i rozdrażnienie
  • Zapewnia psychiczny relaks i wyciszenie
  • Wygodny sposób użycia (plastry)

Za rezultaty w postaci ukojenia bólu odpowiadają składniki aktywne wchodzące w skład plastrów. Najważniejszym z nich jest griffonia simplicifolia – krzew rosnący w Środkowej i Zachodniej Afryce, od lat stosowany w medycynie naturalnej do leczenia tego rodzaju dolegliwości oraz tlenek magnezu.

Czy Headache EX naprawdę działa? – recenzje

Opinie klientów w komentarzach na forum to przede wszystkim słowa wdzięczności skierowane do producenta plastrów. Plastry pozwoliły wielu ludziom, cierpiącym od lat i zażywającym ogromne ilości środków przeciwbólowych na normalne funkcjonowanie i czerpanie radości z życia.

Już jeden plaster umożliwia życie bez bólu przez całą dobę, pozwala odczuwać spokój, pogodę ducha i przypływ energii.

Jak stosować i gdzie kupić?

Stosowanie plastrów jest bardzo proste. Należy 1 raz dziennie, najlepiej o stałej porze nakleić plaster na skórę w dogodnym dla nas miejscu. Skóra powinna być czysta, sucha i pozbawiona włosów. Po upływie doby należy usunąć stary plaster, a nowy nakleić w innym miejscu, aby umożliwić skórze oddychanie.

Gdzie możemy znaleźć plastry Headache EX – w aptece czy drogerii? Absolutną pewność, że kupiliśmy oryginalne plastry daje wyłącznie oficjalna strona producenta, a doświadczenia klientów wskazują, że mają także doskonałą cenę.