Hemapro – skuteczna walka z hemoroidami

Hemapro jest formułą złożoną z tabletek i maści, które pozwalają rozprawić się z hemoroidami. W naturalny sposób, bez efektów ubocznych powstrzymuje tworzenie się nowych żylaków, równocześnie minimalizuje ból i usuwa obrzęki, które nieodłącznie towarzyszą hemoroidom.

  • Wzmacnia ściany jelita
  • Zmniejsza dyskomfort i swędzenie
  • Działa przeciwzapalnie i antykrwotocznie
  • Regeneruje skórę i przyspiesza gojenie
  • Wygodne dawkowanie (tabletki i maść)

Rewolucyjność formuły polega na występowaniu w składzie suplementu diety bioparyny, która ułatwia przyswajanie pozostałych składników. To: babka płesznik, szakłak amerykański, orzech włoski, guma guar, trawa pszeniczna, lactobacillus acidophilus, pektyny, otręby pszenne i ryżowe, gorzknik kanadyjski, aloes, korzeń prawoślazu lekarskiego, wiąz śliski, słód jęczmienny i l-arginina.
Natomiast o rezultatach stosowania maści decydują : legactif (kompleks roślinny z nawłoci, cytryny, ruszczyka), pantenol, alantoina, oczar wirginijski, aloes, olej z pestek winogron, słonecznik, rozmaryn, lawenda, menthol, arnika górska, złocień i rumianek.

Czy Hemapro naprawdę działa? – recenzje

Hemapro to system, który jako jedyny w tej kategorii preparatów, jest polecany przez cenionych specjalistów proktologów do leczenia żylaków odbytu. Lekarze w swoich opiniach doceniają go za skuteczność i naturalny skład, który tłumaczy brak przeciwwskazań do jego stosowania.
Niezawodność formuły potwierdzają także w komentarzach na forum klienci, z różnymi doświadczeniami w leczeniu hemoroidów.

Jak stosować i gdzie kupić?

Efekty zapewnia zażywanie 1 kapsułki dziennie, natomiast maść należy nakładać na oczyszczoną i osuszoną skórę kilka razy dziennie – maksymalnie do 6 razy.
Produkt nie jest dostępny w aptece. Optymalną cenę i sprawdzoną jakość oferuje wyłącznie oficjalna strona internetowa producenta.