Hyper GX 14x – zwiększona produkcja hormonu wzrostu

Hyper GH 14x jest innowacyjnym preparatem, który pozwala szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. W naturalny sposób zwiększa poziom produkcji hormonu wzrostu HGH, a ten umożliwia większą intensywność treningów, oraz:

  • Przyspiesza zamianę tłuszczu w tkankę mięśniową
  • Regeneruje mięśnie
  • Wzmacnia funkcje seksualne
  • Zapewnia zdrowy i mocny sen
  • Wygodne dawkowanie (kapsułki)

W skład preparatu wchodzą: l-arginina, l-glutamina, l-glicyna, l-lizyna, l-tyrozyna, l-walina, l-ornityna, buzdyganek ziemny, traganek, aksamit z poroża jeleni, kwas gamma aminomasłowy, siara, chrom organiczny.

Czy HyperGH 14x naprawdę działa? – Recenzje

Formuła suplementu została stworzona przez dietetyków i trenerów sportowych, jest w opinii lekarzy produktem bezpiecznym i daje doskonałe efekty. Lekarze nie widzą przeciwwskazań do aplikacji przez dorosłych mężczyzn.

Doświadczenia użytkowników wskazują, że znaczące rezultaty są widoczne już po 6 tygodniach stosowania. Potwierdzają to komentarze i zdjęcia zrobione przed i po kuracji, a zamieszczane na forach internetowych.

Jak stosować i gdzie kupić?

Sposób użycia preparatu jest prosty i wygodny. Zaleca stosowanie 2 razy dziennie po 2 kapsułki – jedną dawkę rano przed treningiem, a drugą przed snem.

Do zakupu nie jest potrzebna recepta, nie znajdziemy więc produktu w aptece. Dyskretny zakup bezpiecznego suplementu diety, bez skutków ubocznych działania, zapewnia jedynie oficjalna strona producenta. To równocześnie gwarancja najlepszej ceny.