Ibright – sposób na domowe wybielanie zębów

iBright to preparat do wybielania zębów, który pomaga rozwiązać ostatecznie problem osadu i przebarwień. Produkt wyróżnia się przede wszystkim innowacyjną technologią fotowybielania.

  • Jaśniejszy odcień zębów już w 5-7 dni
  • Naturalny skład – 100% bezpieczny dla szkliwa
  • Łatwy sposób użycia – ok. 10 min. dziennie
  • Wiele niższa cena kuracji niż zabieg u dentysty

Czy iBright działa?

iBright został poddany skrupulatnym testom, dlatego można mieć pewność, że zadziała na każdego, kto zastosuje się do zaleceń opisanych przez producenta. Recenzje użytkowników pokazują, że produkt naprawdę działa – wybiela przebarwienia zarówno na pojedynczych zębach, jak i na całych łukach zębowych. I to bez żadnych skutków ubocznych.

Jak stosować iBright i gdzie go kupić?

Opinia lekarzy – stomatologów oraz komentarze na forum potwierdzają, że stosowanie iBright jest niezwykle proste. Wystarczy wyczyścić zęby żelem przygotowującym, umieścić nakładki w jamie ustnej, a następnie włączyć lampę LED na ok. 10 min. Przeprowadzane doświadczenia potwierdziły, że zadowalające efekty można osiągnąć zarówno po 7, jak i po 5 dniach stosowania. Należy jedynie uwzględnić dłuższy czas naświetlania lampą LED w przypadku krótszej kuracji.

Prawdziwy i oryginalny iBright, przynoszący zadowalające i widoczne rezultaty, można znaleźć jedynie na oficjalnej stronie produktu. Warto więc pamiętać, że producent nie prowadzi dystrybucji w aptekach lub drogeriach.