Idol White – działanie preparatu na wybielanie zębów

Idol White to żel z aplikatorem w formie długopisu, który pomaga zębom odzyskać utracony pod wpływem różnych czynników naturalny odcień bieli.
Dzięki unikalnej formule i idealnie zharmonizowanym składnikom, których działanie uzupełnia się wzajemnie – preparat działa bezpiecznie, bezboleśnie i nie wywołuje niepożądanych dla zdrowia uzębienia skutków ubocznych.

  • Skutecznie wybiela zęby
  • Chroni szkliwo przed uszkodzeniami
  • Usuwa osady z papierosów, kawy i herbaty
  • Praktyczny sposób użycia (aplikator z żelem)

Najważniejszym składnikiem preparatu – odpowiedzialnym za efekt wybielenia zębów jest nadtlenek wodoru. Poza tym ważne funkcje spełniają także: wodorotlenek sodu, carbomer, kwas wersetowy, gliceryna i sacharynian sodu i olejek miętowy.

Czy Idol White naprawdę działa? – recenzje

Biorąc pod uwagę doświadczenia klientów i ich opinie w komentarzach na forum – można śmiało stwierdzić, że Idol White działa ze skutkiem porównywalnym z zabiegami wybielania w gabinetach stomatologicznych. Dokumentują to zdjęcia klientów wykonane przed i po aplikacji. Istotną różnicą między nimi jest cena i możliwość przeprowadzenia kuracji samemu w domu.

Jak stosować i gdzie kupić?

Stosowanie Idol White nie jest skomplikowane. Wystarczy przekręcić aplikator, aby wydobyć żel, który rozprowadzamy delikatnie na umytych uprzednio zębach. Po upływie ok.1,5 minuty płuczemy usta. I to wszystko. Zabieg należy wykonywać 2 razy dziennie.Zawartość aplikatora wystarcza na 30 aplikacji. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach, ale w zależności od tego jakich rezultatów oczekujemy – kuracja może trwać 1-2 miesiące.Przeciwwskazaniem do stosowania jest ciąża lub karmienie piersią.

Żelu nie znajdziemy w aptece, producent podjął decyzję o sprzedaży produktu tylko poprzez swoją stronę www.