Illuminatural 6i – serum rozjaśniające skórę

Illuminatural 6I jest preparatem, które pozwala w zdecydowany, ale bezpieczny i naturalny sposób rozjaśnić skórę. Nie zawiera sterydów, wybielaczy i toksycznych substancji. Normalizuje produkcję melaniny i nie powoduje efektów ubocznych, nie ma więc przeciwwskazań do stosowania serum.

  • Pozwala usunąć ciemne plamy na skórze
  • Regeneruje i odżywia komórki skóry
  • Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • Wygodny sposób użycia (serum)

W skład preparatu wchodzi 6 aktywnych substancji: niacyna(5%), mleczan sodu (8%), fosforan askorbylu magnezowego (prowitamina C -5%), amid kwasu nikotynowego (5%), whitonyl (4%) i alpha-arbutin (1%), oraz ekstrakty roślinne i minerały.

Czy Illuminatural 6i naprawdę działa? – Recenzje

Serum w sposób definitywny rozjaśnia piegi, znamiona, plamy wątrobowe, plamy starcze, a także stare blizny różnego pochodzenia. Dociera do głębokich warstw skóry właściwej i tam rozwiązuje problem.

Optymalne rezultaty gwarantuje 3 miesięczny okres stosowania serum – to zapewnienie producenta. Potwierdzają to w 100% opinie klientów zamieszczone w komentarzach na forum, a oparte na osobistych doświadczeniach. Efekty dokumentują także zdjęcia wykonane przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Serum zaleca się aplikować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Nakładać na kłopotliwe obszary skóry, lekko pomasować i zaczekać aż skóra całkowicie wchłonie preparat.

Idealnym miejscem do zakupu Illuminatural 6I jest strona internetowa producenta, która gwarantuje wysoką jakość i przystępną cenę produktu. Serum nie znajdziemy w aptece.