Jak uzyskać perfekcyjny biust

Posiadaczką idealnego biustu była królowa Francji – Maria Antonina. Podobno stał się on wzorem do kieliszków szampana. Niektóre z kobiet w dążeniu do pełniejszych piersi decydują się na zabiegi chirurgii plastycznej. Pierwszą eksperymentalną operację powiększenia piersi z wykorzystaniem silikonu przeprowadził w 1962 roku dr Frank Gerow w Teksasie.

Mężczyźni uwielbiają piersi

Piękny biust może wprowadzić wiele zamieszania w męskiej psychice. Kobiety mogą się o tym przekonać zakładając stanik push up i bluzeczkę z dekoltem.
Dlaczego tak się dzieje? Jedna z wielu teorii głosi, że piersi kobiety kojarzą się mężczyznom ze spokojem i uczuciem szczęścia jakiego doznawali przed laty w objęciach mamy. Z drugiej strony są zafascynowani rozkoszą jaką mogą dać kobiecie tuląc i pieszcząc ich sutki. Stąd ta nieodparta chęć, aby dotknąć kobiecej piersi lub choćby ją zobaczyć.

Niekoniecznie operacja

Jeśli stosownie zadbamy o biust możemy znacznie poprawić jego wielkość i jędrność bez konieczności oddawania się w ręce chirurgów.

Już kobiety Azteków wiedziały, że aby zachować na długo jędrne i duże piersi muszą raczyć się jagodami palmy sabałowej(Serenoa repens). Tak działa również kozieradka, pluskwica groniasta, soja i ziarna sezamu. Rośliny te mają mnóstwo fitoestrogenów o działaniu podobnym do żeńskich hormonów płciowych. Dzięki nim kobiety na dłużej zachowują młodość, a ich piersi są pełniejsze i jędrniejsze.

Fenomen masażu

Kolejny domowy sposób to ich systematyczny masaż. Masowanie biustu okrężnymi ruchami myjką lub miękką gąbką w czasie kąpieli wydatnie poprawia ukrwienie skóry na piersiach. Mocno ujędrniające działanie wykazuje również naprzemienny prysznic. Strumieniem zmiennej – ciepłej i zimnej wody wystarczy polewać piersi, pamiętając, aby był on skierowany zawsze od dołu ku górze.

Po takich zabiegach warto wmasować w skórę dobrej jakości balsam nawilżająco – ujędrniający. Można też, wzorem aktorki Brigitte Bardot – symbolu seksu ubiegłego wieku – zmiksować awokado z jogurtem i nałożyć na twarz i piersi. Efekt murowany.