Jak zwiększyć kobiecy popęd?

Michalina Wisłocka – rewolucjonistka seksualna zwykła mawiać, że ,,nie ma kobiet zimnych, są tylko kobiety nierozbudzone seksualnie”. Można z powodzeniem pomóc kobietom, dla których igraszki w łóżku przestały być radością – bez konieczności korzystania z leków czy seksualnej terapii.

Istnieją zioła, suplementy i inne owoce natury, zawierające w swoim składzie niezwykłe substancje pobudzające, które wzmagają pożądanie u kobiet i czynią je bardziej wrażliwymi na bodźce erotyczne.

Niezrównana bazylia

Bazylia jest bezkonkurencyjna na liście afrodyzjaków przeznaczonych wyłącznie dla pań. Oryginalny aromat rozpala namiętność i erotyczną fantazję – potrafi każdą kobietę ze ,,śpiącym” libido zmienić w demona seksu.

Granat – nieziemski owoc

Owoce granatu nazywane są rajskimi owocami i już w starożytności były stosowane w walce z obniżonym libido u kobiet i służyły poprawie doznań seksualnych. Wypijana codziennie szklanka soku z granatu zwiększa średnio o 16-30% poziom testosteronu, a wiadomo co to oznacza dla życia intymnego zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Sałatka Kleopatry

Niesamowite działanie wykazuje sałatka Kleopatry, rozbudzająca drzemiące w kobietach zmysły. Mimo prostego przygotowania może przynieść zdumiewające rezultaty. Wystarczy w tym celu do rukoli i czerwonego radicchio dodać pokrojoną w kawałki słodką gruszkę i rozdrobniony ser z błękitną pleśnią. Całość należy polać sosem z oliwy, octu winnego, bazylii, soli i pieprzu oraz posypać orzechami włoskimi i kuleczkami granatu.

Akupresura i apetyt na seks

Poprawę doznań seksualnych gwarantuje także umiejętnie przeprowadzona akupresura, czyli ucisk ściśle określonych miejsc na ciele kobiety przez 2-3 minuty. Nie są to znane powszechnie punkty erogenne, tylko specjalne punkty połączone z konkretnymi narządami stymulującymi działanie hormonów płciowych.

Dotyczy to miejsc wzdłuż kręgosłupa, zwłaszcza w okolicy szyi i tak zwanego ,,morza ognia” – punktu znajdującego się w odległości trzech palców pod pępkiem. Osiągnięcie rozkoszy seksualnej ułatwi także uciskanie koniuszków małżowin usznych i punktów na wewnętrznej stronie pięt znajdujących się na wysokości przyśrodkowej kości.