Jelly Bear Hair – opinie o witaminowym suplemencie na włosy

Jelly Bear Hair to suplement diety dedykowany osobom, których włosy są cieńkie, kruche i zniszczone, które straciły blask i wypadają. Pomysłowa forma dawkowania – w postaci żelek o pomarańczowym smaku sprawia, że ich stosowanie staje się przyjemnością.

W składzie żelek możemy znaleźć biotynę, tiaminę, niacynę, witaminę A, E, B6, B12, kwas foliowy i pantetonowy, miedź, cynk, mangan i selen. Składniki te:

  • Zapewniają włosom pełną i staranną pielęgnację
  • Dostarczają niezbędnych witamin i minerałów
  • Odbudowują strukturę włosów i przyspieszają ich wzrost
  • Chronią włosy przed czynnikami środowiskowymi
  • Utrzymują naturalną pigmentację włosów

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania Jelly Bear Hair przez osoby dorosłe, z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią. Naturalny skład suplementu jest najlepszą gwarancją braku efektów ubocznych podczas stosowania preparatu.

Czy Jelly Bear Hair naprawdę działa? – recenzje

Żelki cieszą się doskonałą opinią wśród trychologów, a także fryzjerów, którzy polecają je swoim klientkom. Podkreślają wpływ żelek na doskonałe odżywienie włosów, które przestają być matowe i odzyskują pełny blask.

Najlepszą motywacją do stosowania Jelly Bear Hair jest odczuwalna różnica w kondycji włosów przed i po suplementacji. Z doświadczeń użytkowników wynika, że wyraźne efekty pojawiają się już po miesiącu, czyli po wykorzystaniu jednego opakowania żelek.

Jak stosować i gdzie kupić?

Żelki Jelly Bear Hair należy przed połknięciem bardzo dokładnie pogryźć, aby umożliwić szybsze wchłanianie składników. Przyjmujemy je dwa razy dziennie – po 1 sztuce- wystarczy, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dowodzą tego opinie klientów w komentarzach na forum.
Żelek nie znajdziemy w aptece. Są dostępne, w dobrej cenie, wyłącznie na stronie internetowej producenta.