Kollagen Intensiv – wzmożona regeneracja skóry

Kollagen Intensiv jest nowoczesnym kremem przeciwzmarszczkowym, który pozwala przyspieszyć procesy odnowy skóry na poziomie komórkowym. Nic tak nie dodaje lat kobiecie jak kurze łapki, cienie pod oczami i powieki które opadają. Krem stymuluje proces produkcji naturalnego kolagenu w skórze i:

  • Poprawia elastyczność i sprężystość skóry
  • Zmniejsza zmarszczki
  • Głęboko nawilża i nadaje koloryt skórze
  • Likwiduje plamy i uszkodzenia fotostarzeniowe skóry
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Kollagen Intensiv zawiera w swoim składzie: witaminy, peptydy, antyutleniacze, kwasy tłuszczowe, enzymy, olejki eteryczne i śladowe ilości minerałów.

Czy Kollagen Intensiv naprawdę działa? – Recenzje

Precyzyjnie dobrane składniki odżywiają, regenerują i przywracają skórze młody wygląd. Skuteczność efektów stosowania kremu, bez jakichkolwiek skutków ubocznych potwierdzają, na podstawie badań klinicznych opinie lekarzy dermatologów. Krem nie powoduje alergii, nie ma przeciwwskazań do jego stosowania.

Pełne uznania są także komentarze na forum, w których klientki opisują kondycję swojej skóry przed i po kuracji. Rezultaty, jakie można osiągnąć stosując Kollagen Intensiv są często tak spektakularne jak obiecuje producent.

Jak stosować i gdzie kupić?

Wystarczy aplikować krem dwukrotnie w ciągu dnia, rano i wieczorem po dokładnym demakijażu twarzy.
Producent, na podstawie doświadczeń klientów podjął decyzję o dostępności oryginalnego kremu w doskonałej cenie wyłącznie na swojej stronie internetowej. Nie znajdziemy więc kremu w aptece ani drogerii.