MagnuFuel – urządzenie oszczędzające paliwo

MagnuFuel jest nowoczesnym urządzeniem, które umożliwia znaczne obniżenie zużycia paliwa. Może być zamontowane w samochodach osobowych, ciężarówkach, łodziach lub motocyklach . Urządzenie nie generuje żadnych efektów ubocznych w pojeździe, nie ma przeciwwskazań do stosowania urządzenia w dowolnym środku transportu.

  • Zmniejsza zużycie paliwa średnio o 20%
  • Zwiększa efektywność pracy silnika
  • Obniża emisję szkodliwych spalin
  • Wydłuża czas działania katalizatora
  • Prosty sposób użycia

W skład urządzenia wchodzi magnes neodymowy (NdFeB). Magnes powstał przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i składa się z dwóch części oraz specjalnej plastikowej opaski.

Czy MagnuFuel naprawdę działa? – opinie

Wykorzystanie zjawiska rezonansu magnetycznego generowanego przez MagnuFuel daje możliwość całkowitego spalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w silniku pojazdu.
W opinii klientów różnica w zużyciu paliwa przed i po zamontowaniu magnetyzera jest ogromna, silnik pracuje o wiele ciszej, a pierścienie tłokowe są dłużej sprawne. Swoimi doświadczeniami użytkownicy urządzenia chętnie dzielą się w komentarzach na forum.

Jak stosować i gdzie kupić?

Instalacja urządzenia nie wymaga specjalnych umiejętności – tak twierdzą osoby, które zdecydowały się na jego montaż. Trzeba jedynie pamiętać, że urządzenie przyniesie efekty jeśli będzie zamocowane na przewodzie paliwowym. Magnetyzer składa się z dwóch części i najważniejsze jest, aby przewód paliwowy przebiegał między nimi.Stabilność urządzenia zapewnia plastikowa opaska znajdująca się w zestawie.

Gdzie znaleźć oryginalny MagnuFuel? Aby uchronić klientów przed zakupem tanich imitacji, producent zdecydował o sprzedaży urządzenia jedynie poprzez swoją stronę w internecie. Gwarantuje rozsądną cenę i stosowne rezultaty.