Nexus Pheromones – działanie męskich feromonów

Nexus Pheromones to silnie skondensowane męskie feromony płciowe, które pozwalają na zwiększenie atrakcyjności seksualnej mężczyzn. Silnie oddziałuje na kobiety, wzbudzając w nich zwiększone zainteresowanie mężczyzną, wywołują pożądanie i ochotę na seks.

Jego skład opracowano na podstawie rezultatów długoletnich doświadczeń naukowców. Jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. To: androstenon, alfa-androstenol, androsteron, epiandrosteron, beta-androstenol, androstedienone i androstanone.

  • Wzmacnia naturalny zapach feromonów mężczyzny
  • Wzmaga instynktowne reakcje seksualne kobiet, zwiększa przyciąganie erotyczne
  • Wywołuje poczucie spokoju i intymnego komfortu u kobiet
  • Wygodny sposób użycia ( spray)

Czy Nexus Pheromones naprawdę działa?

Nexus Pheromones to silnie skondensowana kompozycja feromonów atrakcyjnych, zdrowych i płodnych mężczyzn, która działa na podświadomość kobiet.
Usatysfakcjonowani klienci wystawili wiele pozytywnych opinii w komentarzach na forach dyskusyjnych w internecie, a to najlepszy miernik jakości i skuteczności na jaki może liczyć produkt.

Zdaniem mężczyzn, którzy stosowali Nexus Pheromones różnica jaką zauważyli w reakcjach kobiet przed i po aplikacji jest niezwykła. Kobiety szukały ich towarzystwa, dążąc do fizycznego kontaktu, wyczuwały ich seksualny potencjał.

Jak stosować i gdzie kupić?

Producent zaleca stosowanie sprayu w ilości 1-3 dawek okolic szyi i klatki piersiowej. Efekty utrzymują się przez okres 8-10 godzin. Nie ma przeciwwskazań do równoczesnego używania ulubionej wody kolońskiej.

Produktu nie znajdziemy w aptece – można go kupić wyłącznie na oryginalnej stronie producenta. Z uwagi na to, że jedna buteleczka wystarcza średnio na 30 – 60 dni cena wydaje się również atrakcyjna.