GH Advanced – skuteczność formuły na przyrost mięśni

GH Advanced to kapsułki, które pomagają zwiększyć przyrost tkanki mięśniowej. Produkt stanowi mieszankę składników odżywczych, które wpływają na zwiększenie wydzielania hormonu wzrostu (HGH). To produkt bezpieczny dla zdrowia. Jego stosowanie nie powoduje żadnych efektów ubocznych, nie ma przeciwwskazań do jego używania.

  • Maksymalizuje tempo wzrostu mięśni
  • Potęguje metabolizm tłuszczów
  • Zwiększa kondycję fizyczną
  • Wzmaga libido
  • Prosta forma dawkowania (kapsułki)

Formuła GH Advanced obejmuje 2 formy kapsułek: na dzień i na noc. W składzie na dzień występuje: GTF Chrom, witamina D3, Alpha GPC, L-glutamina, L-glicyna, L-lizyna.
Rezultaty działania ampułek na noc zapewniają: L-arginina, L-ornityna, witaminy (B3, B6, B12), 5-HTP i piperyna.

Czy GH Advanced naprawdę działa? – Recenzje

W USA zostały przeprowadzone badania skuteczności działania preparatu. Kierowała nimi dr Rudman, a wyniki opublikowano w New Journal of Medicine. Doświadczenia dowiodły istotnej roli, jaką odgrywa hormon wzrostu w przyroście masy mięśniowej.

Efektywność działania kapsułek potwierdzają także opinie klientów. Komentarze na forum są bardzo pozytywne. Zdjęcia przed i po świadczą o pozytywnych efektach stosowania GH Advanced.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek na dobę: jedną rano a drugą wieczorem.
Zakup produktu nie wymaga recepty, nie znajdziemy go więc w aptece. Producent zdecydował się na dystrybucję przez stronę internetową. Doświadczenie uczy, że tylko taka forma sprzedaży gwarantuje otrzymanie najlepszego towaru w dobrej cenie.