Nicoin – preparat pomagający rzucić palenie

Nicoin to spray, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Preparat wspomaga system nerwowy palacza i sprawia, że rzucenie palenia staje się znacznie łatwiejsze.

  • Eliminuje przykre objawy odstawienia nikotyny
  • Poprawia nastrój, uspakaja, zmniejsza chęć palenia
  • Oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa pojemność płuc
  • Łatwe dawkowanie (spray)

W składzie Nicoinu znajdują się wyłącznie naturalne komponenty: niacyna, ekstrakt z dziurawca i  głogu, a także olejek z eukaliptusa, melisy, mięty pieprzowej i mentol.

Czy Nicoin naprawdę działa? – Recenzje

Doświadczenia tych, którzy wygrali z nałogiem dowodzą, że do całkowitego rzucenia palenia wystarczy od 2 do 4 tygodni suplementacji.

Z tym stwierdzeniem zgadzają się również lekarze. Opinie specjalistów potwierdzają brak występowania dokuczliwych efektów ubocznych.

Użytkownicy preparatu zwracają uwagę w komentarzach na forum na odczuwalne zwiększenie kondycji fizycznej, a także na różnicę w rozpoznawaniu  zapachów i smaków przed i po kuracji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zalecane stosowanie preparatu to 1-2 dawki sprayu dziennie, rozpylane w ustach. Efekty są odczuwane po około dwóch minutach, a rezultaty utrzymują się blisko 4 godziny.

Aby otrzymać oryginalny produkt o sprawdzonym składzie i w dobrej cenie, należy szukać go na stronie internetowej producenta. Nie znajdziemy produktu w aptece ani w sklepie z suplementami diety.