Nilsmoke – magnesy leczące uzależnienia od papierosów

Nilsmoke jest produktem nowoczesnej technologii, który daje wsparcie w walce o życie bez papierosa. W składzie zestawu są 2 pozłacane magnesy różnej wielkości, które w połączeniu z technikami akupresury stosowanymi od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu dają imponujące efekty.

  • Zapewniają definitywne rzucenie palenia
  • Łagodzą dolegliwości głodu nikotynowego
  • Chronią przed uczuciem zmęczenia i rozdrażnienia.
  • Zapobiegają przybieraniu na wadze
  • Wygodny sposób użycia (magnesy)

Magnesy oddziałują bezpośrednio na receptory w mózgu odpowiedzialne za doznawanie przyjemności związanej z paleniem papierosów i umożliwiają łagodne wyjście z nałogu.

Przeciwwskazaniem do stosowania magnesów jest ciąża, rozrusznik serca, pompa insulinowa i defibrylator.

Czy Nilsmoke naprawdę działa? – recenzje

O efektach działania magnesów najlepiej świadczy fakt, że po zakończeniu kuracji nie daje o sobie znać intensywna chęć ponownego sięgnięcia po papierosa.

Potwierdzają to użytkownicy magnesów, którzy w komentarzach na forum dzielą sie swoimi doświadczeniami w rzucaniu palenia . Przychylne opinie o tej formie walki z nałogiem mają także lekarze specjalizujący się w leczeniu uzależnień.

Jak stosować i gdzie kupić?

Magnesy Nilsmoke nie są kłopotliwe w noszeniu. Mogą być używane w domu i w pracy – mają niewielkie rozmiary i nie rzucają się w oczy. Aby uzyskać oczekiwane rezultaty magnesy zakłada się na lewe ucho – mniejszy z przodu, a większy z tyłu ucha. Noszenie należy rozpocząć od 2 godzin dziennie i wydłużać stopniowo czas noszenia, nie przekraczać jednak 4 godzin na dobę.

Dystrybucja magnesów nie obejmuje aptek, więc tam ich nie znajdziemy. Jeśli zależy nam na oryginalnym produkcie w dobrej cenie, nie generującym efektów ubocznych, musimy zrobić zakupy na oficjalnej stronie producenta.