Skuteczność rzucania palenia z magnesami EaseQUIT

EaseQUIT to zestaw magnesów, które ułatwiają zwalczenie nałogu tytoniowego. Produkt pozwala rzucić palenie bez odczuwania skutków ubocznych odstawienia nikotyny i bez wysiłku.

  • Kontroluje apetyt
  • Pomaga rzucić palenie w krótkim czasie
  • Eliminuje niekorzystne objawy głodu nikotynowego
  • Wygodny sposób użycia (magnesy)

Skład Ease QUIT stanowią 2 małe bioaktywne magnesy. Metoda polega na aurikuloterapii, czyli akupunkturze ucha, która wykorzystuje pole magnetyczne wytwarzane przez magnesy. Magnesy są powlekane cienką warstwą 24-karatowego złota. Nie powodują uczuleń.

Czy EaseQUIT naprawdę działa? – Recenzje

W komentarzach na forum można przeczytać dużo opinii klientów, którzy chwalą działanie produktu. Wiele osób traktuje tę metodę sceptycznie, ale ostatecznie przekonuje ich szybkość działania produktu oraz ogromna różnica w samopoczuciu przed i po zastosowaniu EaseQUIT.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aby osiągnąć deklarowane przez producenta efekty, wystarczy zastosować się do jego zaleceń. Stosowanie EaseQUIT: magnesy należy umieścić w uchu, a następnie nosić przez 3-4 godziny dziennie.

Magnesy można znaleźć jedynie na stronie producenta. Tylko oryginalny produkt gwarantuje pewność nabycia bezpiecznego produktu w dobrej cenie. EaseQUIT nie można znaleźć w aptece ani w sklepach stacjonarnych.