Phen24 – nowoczesna formuła wspomagająca odchudzanie

Phen24 to nowoczesna formuła, która wspomaga redukcję nadwagi. W skład produktu wchodzą tabletki na dzień i na noc, a dzięki temu możliwe jest skuteczne odchudzanie przez 24 godziny na dobę.

  • Przyspiesza metabolizm
  • Reguluje łaknienie
  • Zapobiega ponownemu odkładaniu się tłuszczu
  • Prosty sposób dawkowania (tabletki)

Skład tabletek na dzień to: kofeina, guarana, papryka chili, fenyloalanina, jod, mangan, cytrynian cynku i siarczan miedzi.

Skład tabletek na noc to: błonnik glukomannan, pikolinian chromu, biotyna, dwuwinian choliny, witaminy (B1, B5, B6, C), wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z chmielu i griffonia.

Naturalny skład suplementu wyklucza możliwość wystąpienia efektów ubocznych.

Czy Phen24 naprawdę działa? – recenzje

W komentarzach na blogach jest wiele opinii klientów, którzy opisują swoje doświadczenia i zwracają uwagę na skuteczne działanie preparatu, ogólną poprawę nastroju i lepszą jakość snu. Zdjęcia zrobione przed i po suplementacji udowadniają osiągnięte rezultaty.

Jak stosować i gdzie kupić?

Tuż przed śniadaniem należy przyjąć 1 kapsułkę Phen24 Dzień. Natomiast 15 minut przed kolacją zaleca – 2 kapsułki Phen24 Noc. Wskazane jest obfite popijanie suplementu wodą.

Do zakupu preparatu nie jest wymagana recepta, więc nie znajdziemy preparatu w aptece.
Producent zdecydował o sprzedaży produktu na swojej stronie internetowej, dzięki czemu może zapewnić klientom atrakcyjną cenę i wiele ciekawych promocji.