Phiero Xtreme – wysoko skoncentrowane feromony dla mężczyzn

Phiero Xtreme to silnie skondensowane feromony męskie, które zwiększają atrakcyjność i wzbudzają pożądanie u płci przeciwnej. Ułatwia nawiązywanie bardziej intymnych relacji mężczyznom, którzy mają problemy w relacjach z kobietami. Mimo dosyć wysokiego, bo 20% stężenia feromonów, aplikowanie preparatu jest w pełni bezpieczne, bez efektów ubocznych i przeciwwskazań do stosowania.

  • Zwiększa pożądanie seksualne u kobiet
  • Odpręża kobiety i wprawia je w doskonały nastrój
  • Wzmaga u kobiet ochotę na seks
  • Zwiększa poczucie atrakcyjności i daje pewność siebie
  • Wygodny sposób użycia (spray)

W składzie Phiero Xtreme odnajdujemy feromony: androsteron Delta 16-OL i A-Keto. Nie posiada żadnych dodatków syntetycznych i zapachowych

Czy Phiero Xtreme naprawdę działa?- recenzje

Opinie lekarzy, poparte badaniami potwierdzają silne oddziaływanie feromonów na podświadomość kobiet. Również doświadczenia mężczyzn, którzy stosowali feromony wskazują, że preparat jest niezwykle skuteczny w działaniu. Zauważają kolosalną różnicę w postrzeganiu ich przez kobiety przed i po aplikacji preparatu. Rezultaty są często zdumiewające – użytkownicy wzbudzają permanentne zainteresowanie, a kobiety stają się bardziej chętne do uprawiania seksu. Można o tym przeczytać w komentarzach na forum.

Jak stosować i gdzie kupić?

Phiero Xtreme stosuje się bezpośrednio na skórę szyi, za uszami i na nadgarstkach. Efekty utrzymują się na skórze od 6 do 8 godzin, a na ubraniach nawet do dwóch tygodni. Można je dowolnie łączyć z ulubionymi perfumami. Hormony zawarte w preparacie pozwalają zwielokrotnić siłę męskiego oddziaływania na kobiety.

Jedyne miejsce zakupu, które gwarantuje otrzymanie skutecznego, a przy tym bezpiecznego produktu to strona internetowa producenta. Zapewnia także dobrą cenę, specjalne rabaty i całkowitą dyskrecję. Dystrybucja nie obejmuje aptek.