Phytagra – suplement na poprawę męskiej kondycji seksualnej

Phytagra to środek dla mężczyzn na zwiększenie potencji. Suplement rozwiązuje problem niepełnych wzwodów, zbyt szybkich wytrysków oraz niskiej satysfakcji ze zbliżeń seksualnych. Phytagra uzupełnia niedobór witamin i mikroelementów oraz aktywuje produkcję testosteronu. Przekłada się to na znaczne podwyższenie męskiej kondycji seksualnej.

  • Podnosi libido
  • Wzmacnia erekcję
  • Zwiększa siłę orgazmu
  • Poprawia doznania podczas stosunku
  • Poręczne dawkowanie (tabletki)

Skład produktu zawiera komponenty przebadane przez specjalistów: epimedium, muira puama (zwana rośliną potencji), maczużnik bojowy, wyciąg z kwiatów drzewa ylang-ylang. Składniki Phytagra są stosowane od lat w celu poprawienia potencji. Zgodnie z opinią lekarzy, są one całkowicie bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych.

Phytagra – czy naprawdę działa? Recenzje

Na forach internetowych związanych z męską potencją można znaleźć pozytywne opinie i komentarze na temat suplementu Phytagra. Mężczyźni twierdzą, że tabletki przynoszą oczekiwane efekty i poprawiają jakość ich seksu – bez względu na wiek i tryb życia.

Phytagra – gdzie kupić, jak stosować?

Phytagra to produkt dostępny w internetowym sklepie producenta. Nie można znaleźć go w aptece, ani w drogeriach, ponieważ dystrybutor zdecydował, że oryginalny produkt w przystępnej cenie może zapewnić tylko bezpośrednia sprzedaż.

Doświadczenia użytkowników pokazują, że aby suplementacja przyniosła oczekiwane rezultaty, należy przyjmować 1 tabletkę dziennie, najpóźniej 30 minut przed stosunkiem.