Procurves Cream – naturalne uwydatnienie piersi

Procurves Cream jest innowacyjnym kremem, który umożliwia kobietom posiadanie dużych i kształtnych piersi. Krem bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych, jego stosowanie jest w pełni bezpieczne, nie powoduje efektów ubocznych. Przyspiesza mikrokrążenie krwi w klatce piersiowej, a to pozwala na szybsze dostarczanie składników odżywczych niezbędnych do zwiększania ich objętości piersi.

  • Stymuluje piersi do wzrostu
  • Piersi stają się jędrne
  • Podnosi poziom nawilżenia i uelastycznia piersi
  • Równoważy pracę hormonów
  • Wygodny sposób użycia (krem)

W składzie kremu występują między innymi składniki aktywne: CellActive®-FORM, Homeostatine™, kwas hialuronowy, wyciąg z owsa, aloes, epimedium, papaja oraz olej z pestek winogron.

Czy Procurves Cream naprawdę działa? – recenzje

Pierwsze efekty są zauważalne już po miesiącu stosowania kremu, jednak prawdziwa skuteczność działania jest widoczna po kilku miesiącach, co potwierdzają w opiniach użytkowniczki Procurves Cream. W komentarzach na blogach podkreślają absolutną zmianę w poczuciu pewności siebie przed i po kuracji kremem. Zauważyły też, że doskonałe efekty daje połączenie stosowania kremu z tabletkami Procurves plus.

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się używanie kremu dwa razy dziennie – najlepiej zrobić to po prysznicu i dokładnym wysuszeniu skóry. Nałożyć krem i delikatnie masować do czasu wchłonięcia omijając brodawki sutkowe. Krem może być stosowany przez wszystkie dorosłe kobiety, przeciwwskazania dotyczą matek karmiących piersią i kobiet w ciąży.

Doświadczenie podpowiada, że bezpieczeństwo użytkowania kremu i osiągane rezultaty mają ścisły związek z oryginalnością jego składu. W celu utrzymania całkowitej kontroli nad dystrybucją, jakością preparatu oraz ceną producent zdecydował sprzedaży wyłącznie na swojej stronie www. Kremu nie znajdziemy w aptece.