Profade – zestaw kremów do usuwania tatuaży

Profade to produkt złożony z 3 kremów, które służą do usuwania tatuaży. W delikatny sposób, bez niepożądanych skutków ubocznych eliminują tatuaże, nie powodują przy tym bólu i powstawania blizn.

  • Całkowicie usuwa tatuaż
  • Nie niszczy skóry
  • Odbarwia jedynie wytatuowaną powierzchnię skóry
  • Łatwy sposób użycia (3 kremy)

Skład kremów jest naturalny, hipoalergiczny i nie powoduje uczuleń. Może być stosowany także na skórze twarzy i do usuwania kolorowych tatuaży. Oto dokładny skład kremów:

Skład Kremu 1:
Woda, glicerol, proszek z nasion moreli, ekstrakt herbaciany, ekstrakt z lawendy, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z rozmarynu, wyciąg pomarańczowy, wyciąg z szałwii, ekstrakt ze skrzypu, ekstrakt z miodu.

Skład Kremu 2:
Woda, kwas salicylowy, sok z aloesu, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z szałwii, cytrynian sodu.

Skład Kremu 3:
Woda, olej jojoba,glicerol, olej migdałowy, ekstrakt z oczaru, żel z aloesu.

Czy Profade naprawdę działa? – recenzje

Profade jest doskonałą alternatywą dla chirurgicznych i laserowych zabiegów usuwania tatuaży. Nie ma przeciwwskazań do stosowania przez dorosłe osoby, wyłączając kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Cieszy się doskonałymi recenzjami osób, które właśnie w ten sposób usunęły niechciany tatuaż. Z opiniami zadowolonych klientów można zapoznać się w komentarzach na forach internetowych.
Użytkownicy nie widzą żadnej różnicy w wyglądzie skóry przed wykonaniem tatuażu i po jego usunięciu za pomocą Profade.

Jak stosować i gdzie kupić?

Aby osiągnąć rezultaty zgodne z obietnicami producenta należy stosować się ściśle do jego zaleceń. Potwierdzają to doświadczenia użytkowników – tylko wówczas osiągnięte efekty są pełne – tatuaż znika całkowicie.
Krem należy nakładać 2 razy dziennie. Aplikacja dzieli się na 3 etapy. Należy nakładać kolejno kremy 1,2, i 3, za każdym razem czekać aż poprzednia warstwa kremu dobrze się wchłonie. I to wszystko.

Nie należy ryzykować i zaopatrywać się w Profade w niesprawdzonych miejscach. Prawdziwą skuteczność i bezpieczeństwo w dobrej cenie gwarantuje jedynie produkt kupiony bezpośrednio na oryginalnej stronie producenta. Krem nie wymaga do zakupu recepty, nie znajdziemy go więc w aptece.