Profolan – działanie suplementu na porost włosów

Profolan to produkt, który skutecznie zwalcza problem wypadających włosów. Szereg naukowych doświadczeń zaowocował powstaniem formuły Grow3, która powoduje lepsze ukrwienie skóry głowy i wzmacnia mieszki włosowe.

  • Stymuluje porost włosów
  • Hamują działanie hormonu DHT
  • Poprawia sprężystość włosów
  • Wygodne dawkowanie (2 tabletki dziennie)

W skład suplementu wchodzą aktywne substancje, takie jak: pokrzywa zwyczajna, skrzyp polny, l-cysteina, miedź, cynk oraz witaminy A, C, E. Profolan to naturalny produkt naturalny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Czy Profolan działa? – Recenzje

Skuteczność suplementu Profolan potwierdza opinia lekarska oraz komentarze na forum. Regularne stosowanie produktu przynosi widoczne i bezpieczne rezultaty: włosy stają się grubsze i mocniejsze. Nie ma znaczenia, czy powodem problemu jest wiek, stres czy skłonności genetyczne.

Jak stosować i gdzie kupić?

Pierwsze efekty można zauważyć już po 6 tygodniach stosowania. Jednak, aby przekonać się, że Profolan naprawdę działa, warto podjąć pełną – 3-miesięczną kurację.

Jedynym bezpiecznym miejscem dla zakupu suplementu jest oficjalna strona producenta. Oryginalny sklep gwarantuje szybką i dyskretna przesyłkę oraz pełnowartościowy produkt w niskiej cenie. Tabletek nie można znaleźć w aptece ani drogerii.