Profollica – preparat przeciw łysieniu

Profollica jest nowoczesnym preparatem stosowanym do walki z nadmiernym wypadaniem włosów u mężczyzn, które często prowadzi do łysienia. Zwiększa krążenie krwi w skórze głowy, intensywnie odżywia mieszki włosowe i pobudza je do ponownego wzrostu.

  • Poprawia strukturę i elastyczność włosów
  • Przywraca włosom pierwotny kolor, zatrzymuje siwienie
  • Pielęgnuje włosy i chroni przed promieniami UV
  • Wygodny sposób użycia ( tabletki + żel)

W skład zestawu Profollica wchodzą:

1. Tabletki w skład których wchodzą : ekstrakty z ziól, aminokwasy, proteiny enzymy i składniki odżywcze.
2. Aktywator żelowy z Trihogenem®

Czy Profollica naprawdę działa? – Opinie

Profollica powoduje obniżenie poziomu DHT – męskiego hormonu płciowego – androgenu, który upośledza produkcję włosa przez miniaturyzację mieszków włosowych.

Tabletki wzmacniają cebulki włosowe od wewnątrz, a aktywator żelowy działa z zewnątrz – blokuje DHT i wpływa korzystnie na fazę wzrostową włosa.
Skuteczność tabletek i żelu, bez efektów ubocznych, którą gwarantuje producent potwierdzają także opinie zadowolonych klientów w komentarzach na forum. Dowodem są zdjęcia zrobione przed i po suplementacji.

Jak stosować i gdzie kupić?

Produkt należy stosować zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce informacyjnej.
Doświadczenia użytkowników pokazują, że aby osiągnąć efekty należy stosować preparat minimum przez 30 dni . Można też w celu wzmocnienia rezultatów przedłużyć stosowanie preparatu do 60 dni.

Strona producenta jest jedynym miejscem, gdzie kupimy najwyższej jakości produkt w dobrej cenie. Preparatu nie dostaniemy w aptece.