ProstaPlast – skuteczność plastrów na problemy urologiczne

ProstaPlast to nowoczesne plastry, które w sposób kompleksowy usuwają przyczyny męskich problemów związanych z układem moczowo-płciowym:

  • Stany zapalne gruczołu krokowego
  • Problemy z erekcją i zbyt wczesnym wytryskiem
  • Bóle okolic krocza i moszny
  • Bolesne oddawanie moczu
  • Prosty sposób użycia (plastry naskórne)

Plastry zawierają w swoim składzie ekstrakty leczniczych roślin: kamfory, cynamonu, ligusticum chuan xiong, achyrantes bidentata, krokosza, corydalis ambigua i babki azjatyckiej.

System transdermalny, w przeciwieństwie do tabletek sprawia, że składniki lecznicze dostają się bezpośrednio do krwiobiegu, oszczędzają żołądek i wątrobę i nie generują niepożądanych efektów ubocznych. Nie występują przeciwwskazania do stosowania plastrów.

Czy ProstaPlast naprawdę działa? – recenzje

Skuteczność działania plastrów potwierdziły testy kliniczne i opinie lekarzy urologów, mających doświadczenie w pracy z pacjentami z przerostem prostaty, impotencją czy niską płodnością.
O efektach i opiniach klientów, którzy stosowali plastry możemy przeczytać w komentarzach na forum. To w przeważającej części opinie pozytywne.

Jak stosować i gdzie kupić?

Plaster naklejamy na umytą i osuszoną skórę w okolicach pępka. Plaster pozostawiamy na skórze przez 72 godziny, z możliwością chwilowego zdjęcia na czas kąpieli. Po tym czasie zdejmujemy plaster, a po 24 godzinach przyklejamy nowy – w innym miejscu. W zestawie znajduje się 5 plastrów, które wystarczają na 1 cykl leczenia. W celu utrwalenia rezultatów zaleca się wykonanie 2-3 cykli.

Plastrów nie znajdziemy w aptece. Produkt jest dostępny jedynie na oficjalnej stronie producenta. Dzięki atrakcyjnym rabatom cena jest bardzo dobra.