Provestra – suplement dla kobiet na większe libido i silniejszy orgazm

Provestra to suplement diety stworzony, aby pomóc kobietom w szybszym seksualnym rozbudzeniu i intensywniejszym przeżywaniu orgazmu.

  • Błyskawicznie pobudza ciało i zwiększa ochotę na seks
  • Nasila wrażliwość na doznania seksualnego
  • Zapobiega suchości pochwy
  • Wygodne dawkowanie (tabletki)

Preparat powoduje zwiększony przepływ krwi w narządach płciowych i zwiększa intensywność skurczów mięśni odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy seksualnej.

Skład zawiera mieszankę ziół, składników odżywczych i naturalnych afrodyzjaków: l-argininę, I3C, żeń-szeń, miłorząb dwuklapowy, liść Damiana i czerwonej maliny, korzeń imbiru, lukrecji i kozłka, witaminyA, E, C i B-kompleks, kwas foliowy, teobrominę, biotynę, żelazo, cynk, cohosh i kudzu.

Czy Provestra naprawdę działa? – recenzje

Provestra w naturalny sposób równoważy poziom hormonów i substancji odżywczych, które są mają wpływ na funkcjonowanie kobiecego układu rozrodczego.

W komentarzach na forum zadowolone kobiety, które zdecydowały się na stosowanie Provestry piszą, że już po 7 dniach aplikacji zauważyły pierwsze efekty – wzrost apetytu seksualnego i intensywniejszą wrażliwość sfer erogennych. Nie odczuwały przy tym żadnych efektów ubocznych, a rezultaty przerosły ich oczekiwania.

Pozytywne opinie mają również lekarze i opierając się na swoich doświadczeniach, podkreślają wpływ preparatu na zmniejszenie wahań nastroju i zwiększoną energię u kobiet. Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania, preparat nie przeszkadza w zajściu w ciążę

Jak stosować i gdzie kupić?

Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie.

Nie znajdziemy suplementu w aptece. Aby zapewnić klientkom pełny komfort i dyskrecję producent zadecydował o sprzedaży Provestry jedynie na swojej stronie internetowej – to daje także pewność oryginalności produktu i atrakcyjnej ceny.