Psorifix – skuteczność kremu przeciw łuszczycy

Psorifix należy do kremów nowej generacji przeznaczonych dla osób z łuszczycowymi zmianami skóry. Wyłącznie naturalne składniki aktywne w formule gwarantują bezpieczne działanie kremu. Potwierdzają to stosowne certyfikaty.

  • Ułatwia usuwanie zrogowaciałego naskórka
  • Łagodzi stany zapalne skóry, działa bakteriobójczo
  • Przyspiesza mikrokrążenie, odżywia skórę
  • Wygodny sposób użycia (krem)

Nie stwierdzono dotychczas żadnych niepożądanych efektów ubocznych, a lekarze nie znajdują przeciwwskazań do jego stosowania.

W skład kremu wchodzą: ekstrakt z wierzby, olejek z drzewa herbacianego, glistnik jaskółcze ziele, olejek cyprysowy i ekstrakt z brzozy.

Czy Psorifix naprawdę działa? – recenzje

Pozytywne pinie klientów i lekarzy dermatologów dotyczące skuteczności kremu są nadzwyczaj zgodne. Na forum dostępne są komentarze zadowolonych użytkowników Psorifixu, łącznie ze zdjęciami skóry zrobionymi przed i po leczeniu. Lekarze przyznają, że krem jest bezpieczny nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry.

Jak stosować i gdzie kupić?

Doświadczenia użytkowników potwierdzają, że nie trzeba zbyt wielkiego wysiłku, aby krem przyniósł efekty. Wystarczy dwa razy dziennie smarować chore miejsca niewielką ilością kremu i pozostawić na kwadrans w celu wchłonięcia. Przedtem należy skórę umyć ciepłą wodą i dokładnie osuszyć.

Producent podjął decyzję o sprzedaży PsoriFixu wyłącznie na swojej oficjalnej stronie internetowej. Ma to zagwarantować klientom sprawdzony produkt najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie. Do zakupu kremu nie jest wymagana recepta, nie znajdziemy go więc w aptece.